Bebefield
Bebefield kolekcijos yra skirtos padėti nėščioms moterims, kad jai būtų galima išlikti madingai ir moteriškai tuo pačiu per tuos moters gyvenime ypatingus devynis mėnesius. Tačiau dėl vykstančių pokyčių sparčiai kinta figūra ir tenka prisiderinti prie to. Todėl Bebefield tikslas kurti kolekcijas, kad šie pakeitimai leistų augti jūsų brangiausiam turtui ir padėtų Jums.

Mes užtikriname, kad patrauklumas visada eitų koja kojon su komfortu. Teko pritaikyti sistemas, kad drabužius Bebefield nepastebimai prisitaikytų prie besikeičiančio silueto. Dauguma drabužių gali būti dėvimi ne tik nėštumo metu, bet ir po gimdymo. Mes taikome šešias FIT sistemas, kurie yra aprašyti "atitikimo sistemoje".

Atkreipiame dėmesį į naujausias mados tendencijas. Nauja kolekcija išsiskiria savo audinių, minkštos vilnos, medvilnės, oro pralaidumo ir patogaus audinio ypatumais. Tarp gaminių spalvų įvairovės rasite - pilkos, rožinės, raudonos, žalios, beigės ir alyvuogių spalvą, kurios yra visiškoje harmonijoje su grynai balta, juoda ir madingi džinsai kiekvieną sezoną dominuoja spalvų įvairovė. Stilių, audinių ir spalvų gausa leidžia sukurti atskiras ataskaitas. Yra kažkas, kad kiekvienas šviesos drabužių, miesto dizainas, taip pat advokatas klasikinis, nesenstantis elegancija pasekėjų. Taigi, mes turime pasirinkimą, nesvarbu, ką gyvenimo būdą mes nuėjome šių specialių devynis mėnesius. Bebefield kolekcijoje galima rasti įvairius rinkinius, biurui ir laisvesnių drabužių, sportišką ir miesto pobūdžio.

Svarbiausias dalykas yra kokybė. Nėščia moteris yra labai jautri prisilietimui ir temperatūros pokyčiams. Todėl parinkti tik geros kokybės audiniai su didele verte: malonus kūnui, erdvus. Mes teikiame pirmenybę natūraliems pluoštams ir kurie turi natūralių savybių. Prieš visų drabužių išleidimą į prekybą, atliekame įvairius bandymus utilitarizmo - patikriname, kaip jie atrodo po skalbimo ir dėvėti. Šių drabužių kokybė išlieka ta pati per visą naudojimosi laiką.
 
"Atitikimo sistema"