Krepšelis Apie DUK Apmokėjimas Pristatymas Grąžinimas Straipsniai Kontaktai

 IŠSKIRTINIS DISTRIBUTORIUS BALTIJOS ŠALYSE 

Vartotojas
Produktų krepšelis Kiekis:
 
Kaina:
 

Prisijungimas
Prisijungimo vardas:
Slaptažodis:
 
   

Prekės paieška
Pavadinimas
Kodas

Kliento zona

Naujienų prenumerataPAGALBA - KLAUSIMAI

8 699 45 43 4

Kontaktinė formapriimami mokėjimai

bendradarbiaujant su

 

BANKO KORTELE

bendradarbiaujant su

PLAČIAU

 

 Reklama
 
 

Apie mus
Nėštukių internetinė parduotuvė ir drabužių salonas Laukiuosi.Lt jau 11 metus šeimos verslo pagrindu kuriamas projektas, tikintis užpildyti rinką itin kokybiškais, patogiais ir seksualiais drabužiais nėščiosioms ir maitinančioms; suteikti kuo daugiau aprangos pasirinkimo galimybių nėščiosioms, kurios nori jaustis mylimos, gražios ir patogiai kiekvienoje gyvenimo situacijoje, o maitinančioms, turinčioms individualių poreikių maitinant savo kūdikius, bei visą tai įsigyti už protingą ir prieinamą kainą.
 
Jau devintus metus vystomas verslas tikintis, jog suteiks džiaugsmą ir mums patiems, ir klientėms. O šiuo metu mielai pasidalinsime su kiekviena kliente patarimais ir žiniomis aprangos klausimais bei aprūpinsime geriausiu produktu, nes savo ilgalaikę patirtį motinystės, tekstilės bei mados srityje tenka dažnai panaudoti šiame versle, kad surasti ir atrinkti tinkamą ir kokybišką produkciją. Daugelio gamintojų produkcija yra pačių ir pastovių klientų išbandyta ir įvertinta.

Nuolat plečiame savo asortimentą, ir kitais aktualesniais gaminiais ir iš įvairesnių bei patikrintų gamintojų, nes stengiamės nenutolti nuo nėščiųjų ir maitinančių moterų ir jų vaikučių sveiko bei pilnaverčio gyvenimo poreikių. 

Čia surasite aprangos produktus iš nėščiųjų mados pasaulio rinkoje geriausiai įvertintų Prancūzijos, Vokietijos, Danijos, Nyderlandų, JAV, Jungtinės Karalystės, Lenkijos, Ukrainos, ir Naujosios Zelandijos bei Australijos gamintojų.

Laukiuosi.Lt projektą prižiūrinti ir valdanti kompanija E-Business Solutions Group taip pat yra  nėščiųjų ir maitinančių mamų drabužių vienų geriausių gamintojų išskirtiniu distributoriumi Lietuvoje ir Baltijos šalyse bei atstovauja jų prekinius ženklus. 

 
NYDERLANDAI / Noppies yra visam pasaulyje labai gerai žinomas nėščiųjų ir vaikiškų drabužėlių prekinis ženklas. Nyderlandų kompanija, atidariusi savo parduotuves 50 pasaulio šalių, taip pat plačiai tiekianti produktus kitoms nėščiųjų ir vaikų drabužių parduotuvėms. Projektuoja, vysto, kuria ir parduoda motinystei skirtus drabužius dabar jau daugiau kaip dvidešimt metų. Noppies skirtas moterims, kurios puoselėja savo individualų stilių. Dirbdami tandemu su savo klientais, kuria motinystei skirtus drabužius, kurie yra ypatingai patogūs ir jaukūs, tuo pačiu stilingi ir madingi. Kokia viena gija yra bendra visose Noppies kolekcijose? Kiekviena prekė simbolizuoja prekės ženklo dizaino meistriškumą, išskirtinumą su kiekvienos prekės ypatinga kokybės priežiūra ir kontrole, kas gali būti apibūdinama tik kaip meilė. Kiekvienos moters individualumas ir nepriklausomumas yra Noppies įkvėpimo šaltinis.
 
Interneto katalogas: www.noppies.com
 
Visas prekes, kurias galite rasti jų interneto kataloge, tačiau neradote pas mus, užsakyti galite pas mus el.paštu ar telefonu. 
 

NYDERLANDAI / Noppies Supermom Tai Noppies kompanijos prekinis ženklas būsimoms mamoms, kurios nori būti žaismingos ir mėgsta išreikšti savo nuosavą nepakartojamą stilių. 
 
Interneto katalogas: www.noppies.com
 
Visas prekes, kurias galite rasti jų interneto kataloge, tačiau neradote pas mus, užsakyti galite pas mus el.paštu ar telefonu. 
 
 
JAV - VOKIETIJA / ESPRIT fanų ypač daug tarp moterų, ypatingai nėščiųjų tarpe.  Pažįstamas. Saugus. Patogus. Švelnus Esprit mamų kolekcijose. Su ESPRIT for mums.
 
 
Interneto katalogas: www.noppies.com
 
Visas prekes, kurias galite rasti jų interneto kataloge, tačiau neradote pas mus, užsakyti galite pas mus el.paštu ar telefonu. 
 
   
 
 
VOKIETIJA / Naujos tendencijos, ilgametė patirtis, techninė kompetencija ir grožio aistra. Visa tai leidžia sukurti aukštos kokybės liemenėlę, kuri ne tik puikiai prisitaiko ir sėdi, kur ji turėtų būti, bet taip pat yra elegantiška ir patraukli.
 
Internete: www.anita.com
 

 
LENKIJA - VOKIETIJA / Bebefield kolekcijos  skirtos padėti nėščioms moterims, kad jai būtų galima išlikti madingai ir  tuo pačiu moteriškai per tuos ypatingus devynis mėnesius moters gyvenime. Tačiau dėl vykstančių pokyčių sparčiai kinta figūra ir tenka prisiderinti prie to. Todėl Bebefield tikslas kurti kolekcijas, kad šie pakeitimai leistų augti jūsų brangiausiam turtui ir padėtų Jums.

Patrauklumas visada eina koja kojon su komfortu. Teko pritaikyti sistemas, kad drabužiai nepastebimai prisitaikytų prie besikeičiančio silueto. Dauguma drabužių gali būti dėvimi ne tik nėštumo metu, bet ir po gimdymo. Taikomos 6 FIT sistemos, kurios yra aprašytos "atitikimo sistemoje".

Dėmesys į naujausias mados tendencijas. Nauja kolekcija išsiskiria savo audinių, minkštos vilnos, medvilnės, oro pralaidumo ir patogaus audinio ypatumais. Stilių, audinių ir spalvų gausa. Tarp gaminių spalvų įvairovės rasite - pilkos, rožinės, raudonos, žalios, beigės ir alyvuogių spalvą, kurios yra visiškoje harmonijoje su grynai balta ir juoda ir kiekvieną sezoną dominuoja džinsų spalvų įvairovė. Bebefield kolekcijoje galima rasti įvairius rinkinius, biurui ir laisvesnių drabužių, sportišką ir miesto pobūdžio.

Svarbiausias dalykas yra kokybė. Nėščia moteris yra labai jautri prisilietimui ir temperatūros pokyčiams. Todėl parinkti tik geros kokybės audiniai: malonus kūnui, erdvūs. Teikiama pirmenybė natūraliems pluoštams ir kurie turi natūralių savybių.
 
Prieš visų drabužių išleidimą į prekybą, atliekami patikrinimai ir bandymai - patikrinama, kaip jie atrodo po skalbimo ir dėvėti. Šių drabužių kokybė išlieka ta pati per visą naudojimosi laiką. 


AUSTRALIJA / Taip pat norime pristatyti Australijos gamintoją Cake Lingerie, kuris kuria apatinį trikotažą išskirtinai nėščiosioms ir maitinančioms moterims.

2011 metais Didžiosios Britanijos apatinio trikotažo apdovanojimuose kompanija yra pelniusi geriausio prekinio ženklo vardą nėščiųjų apatinių kategorijoje.

Tai įrodo šio gamintojo produkcijos išskirtinę kokybę, pasireiškiantį seksualumą ir patogumą.

Cake Lingerie kolekcijose rasite liemenėles maitinančioms ir nėščiosioms, apatinius nėščiosioms, naktinius drabužius.

 


PRANCŪZIJA / Cache Coeur yra Prancūzijos kompanija kaip specialistas ateities mamoms. Istorija prasidėjo 2008 metais, kai vyras ir žmona, Filipas ir Audrey Trolliet nusprendė padaryti perversmą motinystės ir maitinimo apatinis trikotažo srityje. 

Jų jėga remiasi tauria simbioze. Viena vertus, Audrey kaip išskirtinių įgūdžių ir kūrybiškumo buvęs korsetų kūrėjas - dizaineris didžiausių Prancūzijos prekinių ženklų, ir, kita vertus, Philippe'o patirtis versle ir vadyboje, po 15 metų darbo masinės rinkos mažmeninėje prekyboje. 

Cache Coeur gimė po dizainerės Audrey pokalbių su draugais apie tai, kaip sunku yra nėščiai moteriai rasti sau apatinį trikotažą. Štai kas ir buvo siekiama pakeisti. Mes ne tik kuriame liemenėles kaip įprastą kelių mėnesių atidėvėjimo dalyką, o siūlome tikrą nėščiųjų ir maitinimui skirtą apatinį trikotažą su tradicine technika ir rafinuotumu. 

Šiuo metu bendrovė siūlo 3 kolekcijas nėštumo bei žindymo periodui - apatinis trikotažas, pižamos ir maudymosi kostiumėliai. Viskas sukurta ir pagaminta su švelnumu, elegancija ir moderniu požiūriu. 
 
 
 
LidaLENKIJA / Išskirtinis pėdkelnių nėščiosioms gamintojas, dirbantis jau nuo 1990 metų, visą savo dėmesį skiriantis nėščiosioms ir jų poreikiams. 

Gamintojas nori suteikti nėščiosioms galimybę jaustis ypatingomis ir patraukliomis, ir, kas svarbu, produktai yra itin patogūs ir kokybiški.
Dėka šiuolaikinės gamybos sprendimų, Lida gali teikti aukštos kokybės asortimentą konkurencingomis kainomis. Siekdama tobulėti įmonė ties nėščiomis klientėmis nesustojo, o sukūrė ir pėdkelnių išskirtinai vyrams.

 
 
9fashion - LENKIJA / Išskirtinis nėščiųjų įvairių viršutinių drabužių gamintojas, kuriam svarbu, kad jų klientės atrodytų patrauklios, jaustųsi patogiai ir tuo pačiu seksualios. 

9fashion  drabužiai skirti modernioms ir aktyvioms nėščioms moterims. Kolekcijosvisada yra labai moteriškos, romantiškos ir šiek tiek nerūpestingos.

Gamintojas dažniausiai renkasi natūralias medžiagas, ir užtikrina, kad būtų naudojamos tik aukščiausios kokybės žaliavos . 

Kuriant naujus modelius, remiamasi pasaulinės mados tendencijomis, visa tai pritaikoma gamintojo propaguojamam stiliui.  9fashion galima rasti daugiau nei 150 motinystės parduotuvių visoje Lenkijoje ir daugelyje parduotuvių Europoje. Nuo savo veiklos pradžios bendrovė užėmė # 1 Lenkijoje ir visam laikui pateko tarp geriausių gamintojų nėščiosioms Europoje.
Prekių kategorijos

Sarafanai

Pėdkelnės

Džinsai

Suknelės
               

Naktiniai

Liemenėlės

Kelnės

Proginės suknelės
               

Pižamos

Kelnaitės

Sijonai

Vestuvinės suknelės

               

Korsetai ir diržai

Maudymosi kostiumėliai

Palaidinės

Tunikos

© 2009-2021 Laukiuosi.Lt  Visos teisės saugomos. E-Business Solutions Group